Hoşgeldiniz

 

   Hepiniz tekrar hoşgeldiniz. Yeniden bloguma döndüm umarım artık blogger'ın sorunları yüzünden birbirimizle ayrı ayrı kalmayız. Blogumu özlemişim, bu sorunlar yüzünden yazı yayınlamak bile gelmiyordu içimden neyse şimdi bu zaman içerisinde neler yaptım şimdi sizlerle bunları paylaşmak istiyorum.

 

 

Önceki gün biraz boya işleri yaptım.

 

 

 

 

 

 

 

   En üstteki kahve kutusu, onun altındaki baharatlıklarımın altındaki kartondan parçası hem biraz sağlamlaştırmak hemde daha neşeli bir hale getirmek istemiştim. alttaki çok güzel çiçek açan bir ağaç dalı için saksıya dönüştürdüğüm su şişesidir. Tabi ki bu resimler bu kadar değil bitmiş halleri de var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kahve kutularım güzel oldular sadece çekirdek desenli olan üzerinde biraz daha çalışmam gerek çünkü kağıdın beyaz kısmını kesmediğim için belli oldu. Baharatlığımın kutusu için güzel bir desen arıyorum şu anda tamamlanmadı henüz, 

 

 

 

Sonra bir adet mama kutusu vardı içine bitki çaylarımı koyduğum onu kapladım kapağını henüz tamamlamadım boyanan yerlerin kurumasını bekliyorum.

 

Bir deeeeeeeeeeeeeee,

 

 

Soda şişesinden bir süs vazo, içindekilerde Nilgün Komar arkadaşımızın yaptığı etkinlikten gelen hediyem bir süredir fotoğraf makinemde olmadığından(fotoğraf makinem bensiz gezmeye gitti) resimlerimi çekemiyordum. Çok şükür fotoğraf makinem artık geldi de gördüğünüz gibi resim çekmenin gözünü çıkarıyorum yine, zira yaptığım her şeyin resmini çekmeden duramıyorum.  

 

Neyse bugünlük çok konuştum yarına da yazılacak yazılar bırakmak gerek diye düşünerek yazımı sonlandırıyorum.

 

Hepiniz kendinize çok çok çok iyi bakın. Tekrar görüşmek üzere.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !